Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 лютого 2018 року
Сьогодні, 28 лютого 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів прийом громадян на території Голобської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Місцеві мешканці адресували звернення Вікторові Козаку як голові виконавчої гілки влади Ковельщини, а також, що стосується надання матеріальної допомоги на лікування, як депутатові обласної
ради. Віктор Теодосійович уважно вислухав кожного та ознайомився із письмовими зверненнями. Відтак, усі вони будуть вирішені оперативно, у рамках чинного законодавства та повноважень посадових осіб, котрим будуть представлені на розгляд. Та про все - по черзі.
Традиційно на прийом прибули представники окремих відомств – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, начальник
Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Інна Самолюк, в.о. начальника міськрайонного управління у Ковельському районі та місті Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Андрій Олексюк.
Окремі звернення відразу були переадресовані місцевому керівництву, позаяк їх вирішення у компетенції органу місцевого самоврядування. Приміром, до голови райдержадміністрації звернулася викладач музичної школи із проханням фінансування ремонту згаданого закладу. Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, котрий був присутній на прийомі, пообіцяв узяти до відома це питання та відшукати необхідні кошти.
Інша мешканка окреслила проблеми, котрі виникають у зв’язку із роботою швидкої допомоги, що обслуговує їхню місцевість, відтак прохала сприяння у забезпеченні новим автомобілем швидкої. Віктор Козак пообіцяв порушити цю тему в розмовах із медичним керівництвом та у вищих владних кабінетах. Опісля на виїзний прийом завітали мешканці с. Поповичі, котрі адресували голові райдержадміністрації колективне звернення – сприяння у забезпеченні місцевого ФАПу фельдшером. Власне, про аналогічну проблему в інших селах, що входять до Голобської ОТГ – Новий мосир та Радошин – розповів Сергій Гарбарук. Віктор Теодосійович запевнив: найближчим часом
 обговорить питання із головним лікарем Ковельсього МТМО Олегом Самчуком.  
Тутешня жителька пенсійного віку, котра має проблеми зі здоров’ям, звернулася із проханням надання грошової допомоги на лікування та забезпечення пільгового проїзду. 
Чоловік із с. Дарівка просив підсипати щебенем  відрізок дороги, що веде до його обійстя. 
Тож, усі питання, порушені громадянами на черговому виїзному прийомі керівництвом району, будуть детально вивчені, а окремі - делеговані на вирішення фахівцям компетентних відомств. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація