Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 лютого 2018 року
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 929 для Волині виділено додатковий обсяг цільової освітньої субвенції з Державного бюджету в сумі 32 млн. 435,5 тис. грн. Про їх розподіл та використання говорили  27 лютого 2018 року під час наради з питань соціально-економічного розвитку області, що відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика у відеоселекторному режимі.
У Ковельській студії відеозв’язку учасниками наради були перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман та керівники
профільних структурних підрозділів райдержадміністрації. 
Так, за словами начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмили Плахотної, визначено 6 напрямків використання цих коштів. Зокрема:
-  9 млн. 884,2 тис. грн. спрямують на придбання шкільних автобусів;
- 36 тис. грн. - для програмування компакт-дисків із звуковим записом для закладів загальної середньої освіти з метою створення умов для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов;
- 1 млн. 200 тис. грн.  - на  придбання  обладнання для інноваційного навчально-
тренінгового класу за новими освітніми стандартами «Нова українська школа»;
- 5 млн. 541,7 тис. грн. – закупівлі  персональних комп’ютерів, ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи.  Кошти будуть  розподілені між усіма територіями, пропорційно до кількості перших класів. 
- 15 млн. 283,8 тис. грн. – витратять на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим профільним вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання. Ці кошти планують розподілити між опорними і профільними закладами. 
- 20 тис. грн. –  для оснащення кабінетів української мови в закладах для національних меншин.
Загалом, усі  пропозиції уже подані в департамент фінансів облдержадміністрації, де їх опрацюють на передадуть на затвердження до обласної ради.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація