Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 лютого 2018 року
Рік життя Поворської об’єднаної територіальної громади – позаду, рік роботи Поворського сільського голови Сергія Семенюка – відповідно, тож на черговій сесії сьогодні, 27 лютого 2018 року,  очільник громади представив на розгляд депутатів звіт про роботу. Присутніми на заході були також голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло.
Традиційні, передбачені чинним законодавством процедури у роботі сесій, озвучення запитів та запитань депутатів - і ось перейшли до розгляду питань порядку денного. Не дивно, що
більше часу та уваги потребували ті, що стосуються бюджету, а детального обговорення не тільки депутатським корпусом Поворської сілької  ради, а й представниками виконавчої та представницької гілок влади району зазнав презентований Сергієм Семенюком звіт про роботу сільського голови.
Сергій Володимирович окреслив основні досягнення на ниві залучення інвесторів. Зокрема,
наразі тут працює три агроформування - CТзОВ «Заповіт», CТзОВ «Баффало» та CТзОВ «Пісочне». Також на території громади провадять діяльність три лісгоспи: Ковельський  СЛАТ «Тур», Військовий лісгосп та ДП « Городоцький лісгосп».Сільський голова вказав суми надходжень до бюджету від діяльності загаданих структур та всі переваги від їхньої роботи, акцентувавши на налагодженні особливо якісної співпраці із CТзОВ «Баффало» та лісгоспом «Тур».
Окремо й розлого очільник місцевої громади зупинився на залученні за рахунок об’єднання в ОТГ коштів із державного бюджету на розвиток інфраструктури, соціально-економічний розвиток території тощо, перелічив конкретні речі, котрі вдалося здійснити за цей рахунок. А це – заміна шатрових покрівель місцевих закладів освіти та ремонт санвузлів, капітальний ремонт вулиці, реконструкція адміністративної 
будівлі сільради тощо, а за рахунок економії коштів – придбання музичних інструментів для тутешньої музичної школи. За іншою субвенцією вдалося замінити вікна у школах, провести окремі ремонтні роботи у будинкові культури. 
Сергій Семенюк поінформував про використання коштів на утримання установ освіти, культури, про фінансування програм із соціального захисту, фізичної культури та спорту. 
Насамкінець, окреслив низку завдань на 2018 рік та поділився планами на майбутнє.
У обговорені звіту голови та життєдіяльності Поворської ОТГ загалом узяли участь окремі, присутні на сесії депутати районної ради, свої зауваги та пропозиції виголосили також й місцеві народні обранці. 
Конструктив у дискусію вніс, зокрема, й голова райдержадміністрації Віктор Козак. Віктор Теодосійович ознайомив із інформацією щодо районного бюджету у розрізі фінансування тих
 видатків, котрі ще не передані на рівень ОТГ, про дотримання районною владою балансу у фінансуванні всіх територій району. 
Голова райдержадміністрації наголосив, що справою честі стане цьогоріч закрити питання реконструкції будинку культури у Поворську, тож мають надію, що кошти надійдуть, а влада, своєю чергою, лобіюватиме цей об'єкт у вищих кабінетах. 
- Ну й основне для вашої громади – це повне використання земельного ресурсу, - мовив Віктор Козак. – Має «працювати» кожен квадратний метр. 
Насамкінець, Віктор Теодосійович розповів про окремі напрацювання місцевої та районної влад з метою залучення на землі сільради інвестора, котрий збирається займатися ягідництвом. Також ознайомив із державними програмами розвитку АПК, співфінансування задля придбання шкільного автобуса, що актуально для тутешньої громади.
Депутатський корпус Поворської сільської ради прийняв рішення схвалити звіт про роботу сільського голови.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація