Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 лютого 2018 року
Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Романа Кульцмана, за участі представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області, управління регіонального розвитку райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації та Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України відбулось чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
Головна мета діяльності міжвідомчої робочої групи - організація роботи щодо дотримання рівня оплати праці та мінімальної заробітної плати в установах, організаціях, підприємствах району.
На порядку денному – інформація про підприємства, які виплатили заробітну плату менше
законодавчо встановленого рівня у грудні 2017 року та про виплату заробітної плати працівникам основного кола звітуючих підприємств  району у січні 2018 року. За інформацією заступника  начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ковельського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Лариси Федчишин за грудень 2017 року 70  роботодавців нараховували заробітну плату найманим працівникам нижче законодавчо встановлених мінімумів, чисельність таких працівників становить – 178 осіб, або ж 8,2% від загальної чисельності застрахованих осіб. 
Як повідомила начальник відділу праці  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Чаюк  питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, організаціях, установах району продовжує залишатись одним з важливих питань, які перебувають на контролі районної та обласної влади. Ряд підприємств та організацій  району порушують чинне законодавство в частині виплати заробітної плати менше встановленого мінімуму, пояснюючи свої дії тим, що нарахування здійснюється за виконані роботи на умовах  неповного робочого часу або робота за сумісництвом. 
Обговоривши  можливі шляхи вирішення існуючих проблем,   робоча група вирішила спрямувати відповідні рекомендаційні листи  керівникам підприємств, що порушують законодавчо встановлений  рівень виплати заробітної плати працівникам.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація