Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 лютого 2018 року
Сьогодні, 27 лютого 2018 року, відбулося засідання комісії із захисту прав дитини при райдержадміністрації, у порядок денний якої було внесено 9 питань.
Частина них стосувалася надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на купівлю житла на імена неповнолітніх осіб, дарування нерухомого майна тощо. Відтак такі рішення були прийняті членами комісії одноголосно.
Одне із питань – на тему виконання батьківських прав чоловіком та дружиною, мешканцями Поворської об’єднаної територіальної громади, стосовно двох малолітніх дітей, було перенесено на розгляд під час майбутніх засідань, позаяк воно потребує
доопрацювання.
Детально розглянули проблему однієї із родин, а саме –  ухилення батьком, мешканцем Рівненської області, від виконання своїх обов’язків стосовно малолітньої дитини, котра
разом з матір’ю мешкає в одному із сіл Ковельщини. Подружжя офіційно розлучилося у 2011 році. За словами матері та наданими документами, чоловік роками не сплачує аліментів, жодним чином не бере участі  у вихованні доньки та взагалі не цікавиться її життям. До того ж, не дає необхідний дозвіл на оздоровлення дитини закордоном, ігнорує решту процедур юридичного характеру, котрі вимагають офіційної участі обох батьків. З огляду на все вищезгадане, громадянка просить комісію надати висновок про доцільність позбавлення чоловіка батьківських прав. На запитання голови комісії – першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана  - чи представники служби у справах дітей райдержадміністрації зв’язувалися з цього приводу із громадянином, мешканцем Ріненської області, начальник згаданого відомства Сергій Ілюшик зазначив, що вдалося телефоном поспілкуватися із його сестрою та співмешканкою, тож, за їхніми словами, чоловік відмовляється від спілкування. 
Взявши до відома всю інформацію, члени комісії прийняли рішення надати відповідний висновок про доцільність позбавлення батьківських прав.
Жителька одного із населених пунктів Рожищенського району звернулася до органу опіки та піклування Ковельської райдержадміністрації із проханням вплинути на батька свого неповнолітнього сина, мешканця Велицької ОТГ, з котрим, після офіційного розлучення подружжя, проживає дитина, позаяк чоловік перешкоджає їй бачитися з сином. Поспілкувашись із жінкою безпосередньо під час засідання комісії, її представники ухвалили рішення доопрацювати згадане питання, отримавши інформацію від другої сторони конфлікту, від органу місцевого самоврядування та, маючи повну картину, розглянути на одному із наступних засідань.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація