Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 лютого 2018 року
Сьогодні, 26 лютого 2018 року, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Тетяна Поремчук навідалися до діток із приємною місією.
Нові речі – одяг, аксесуари – для потреб дітей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, надав один із місцевих підприємців. Частина гуманітарної допомоги надійде для дітей Ковельщини, котрі
проживають у малозабезпечених сім’ях.
Окремі речі сьогодні представники профільних відомств вручили адміністрації спеціалізованих закладів – аби ті розподілили їх між дітьми, що належать до згаданої категорії..
Зокрема, спочатку вирушили у Люблинецьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». Поспілкувалися із педагогами та вихованцями закладу, 
надали пакунок із одягом – дівчатка відразу приміряли окремі речі та щиро подякували благодійникам. Їхні слова посадовці передадуть тим, хто долучився до доброї справи.
Наступною зупинкою – обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, що у Ковелі. Малеча чемно вітається і в спілкуванні зізнається: тут добре, однак за домом сумують. Настрій поліпшується, коли розглядають привезене… На дитячих обличчях поволі з’являються посмішки. Такими вчинками вдається внести хоч трішки радості у складні долі цих маленьких янголят. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація