Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 лютого 2018 рок
23 лютого 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Вербка Дубівської сільської ради було проведено науково-методичний семінар «Моніторинг стану розвитку учня та його навчальних досягнень у класі з інклюзивним навчанням. Перегляд та актуалізація індивідуальної програми розвитку», у якому взяли участь більше 30 педагогів району. 
Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Вербка, де з 2016 року
впроваджується інклюзивна модель освіти. 
Власне, про організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладі ознайомила його директор Валентина Саковська. 
Завідувач районного психолого-медико-педагогічного консультування відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Демчук звернула увагу присутніх на основні 
аспекти інклюзивного навчання в умовах загальноосвітнього навчального закладу, а зокрема - на індивідуальне оцінювання дітей з особливими освітніми потребами та технологією портфоліо. 
Своєю чергою, асистент логопеда РПМПК Ірина Слебік розповіла про індивідуальний підбір методів корекції
мовленнєвого розвитку у дітей з порушенням інтелекту, а з основними напрямками діяльності асистента вчителя, проблемами та досягненнями поділилася асистент вчителя тутешнього закладу освіти Карина Шворак.
Свій досвід у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами презентувала практичний психолог Олена 
Головій, яка провела індивідуальне корекційне заняття «Встановлення відношень між поняттями» та ділову гру «Методи роботи з дітьми з особливими освітніми потребами».
Насамкінець, результатами впровадження інклюзивної освіти поділилася класний керівник інклюзивного класу Ірина Федорук.
Учасники семінару мали змогу побачити роботу команди фахівців в інклюзивних класах та ознайомитися з індивідуальними навчальними планами учнів.
 
Відділ освіти райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація