Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 лютого 2018 року
Традиційно, щопонеділка,  під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відбувається  оперативна нарада з розгляду актуальних питань життєдіяльності області. Серед учасників наради - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області, голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрацій. Від Ковельського району, за посередництвом відеозв’язку,  в роботі наради участь взяли: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,  керівники та працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час оперативної наради  начальник Управління ДСНС України у Волинській області
Володимир Грушовінчук повідомив, що у зв’язку з різким похолоданням, яке триватиме до суботи, було відкрито 29 пунктів обігріву. Окрім того, головний рятувальник області додав, що у морози фіксують збільшення кількості пожеж, адже люди намагаються зігрітися обігрівачами. Тому не слід забувати протипожежну допомогу.
Про результати зустрічі з директором Центру інформації НАТО Барборою Маронковою проінформував заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.  Як повідомив Сергій Кошарук, під час зустрічі обговорили низку питань, що стосувалися шляхів співробітництва представників органів влади, громадських організацій та засобів масової інформації. Окрім того, заходи, що проводили в області, для інформування населення щодо проблем безпеки загалом та діяльності НАТО зокрема. 
Поруч із тим, розглянули шляхи подолання сучасних безпекових та інформаційних загроз і викликів, а також окреслили загальні тенденції економічного розвитку області, інвестиційні переваги регіону, результати впровадження реформ тощо.
Про стан зміцнення фінансово – бюджетної дисципліни учасників наради інформував заступник начальника управління Західного офісу Держаудитслужби в області Віктор Гальчук. Унаслідок 83-х заходів державного фінансового контролю працівниками управління виявилено порушень на суму  76, 8 млн. грн. За словами фахівця, левову частку порушень за 2017 рік, а це майже 50 млн. грн, виявили під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Волиньвугілля».
Днями Волинь отримала черговий транш державної субвенції для проведення розрахунків за надані послуги щодо субсидій, про це повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Для Волині перерахували 132,3 млн. грн. Наразі, кошти розподілені  на погашення заборгованостей і поточних розрахунків за електроенергію, природний газ, тепло-, водопостачання та інші послуги.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація