Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 лютого 2018 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак, його перший заступник Роман Кульцман узяли участь у щотижневій оперативній нараді голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, котра відбулася у режимі відеоселекторного зв’язку.
Присутніми були також голова районної ради Андрій Броїло, його заступник Олександр Пасенковський, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
Зокрема, керівникові виконавчої гілки влади області та учасникам наради доповіли про стан справ у фінансовій сфері життя області – підсумки виконання бюджету за січень 2018 року – видатки і надходження, діяльність Волинської митниці, казначейства тощо. 
Та спочатку Володимир Гунчик окреслив спектр завдань на цей тиждень. Серед них – завершення роботи із формування переліку доріг для ремонтування у поточному році, акцентував на залученні коштів від перевиконання митниці:
- Наше головне завдання – це дорога Луцьк – Ковель. Саме з митних коштів ми
 розраховуємо розпочати ремонт цієї дороги, аби завершити її вже у наступному році. Спільно працюймо над тим, аби якнайшвидше отримати індикативні показники, – мовив Володимир Петрович.
Голова облдержадміністрації розповів про напрямки, за котрими планують реалізовувати кошти перехідних залишків 2017 року: ремонти місцевих доріг, соціальні програми та діяльність обласних комунальних закладів охорони здоров’я. 
Між іншим, укотре наголосив активізувати децентралізаційні процеси, особливо в районах, де не утворено жодної ОТГ. Володимир Гунчик повідомив, що Кабінет Міністрів України розпочинає вивчати питання реорганізації структури виконавчих гілок влади у тих районах, які повністю покриті територіальними громадами, на предмет повної передачі делегованих функцій ОТГ, залишаючи за райдержадміністраціями лише функції префектури. 
У своєму виступі директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк повідомив, що загалом у січні цього року до місцевих бюджетів області залучено податків і зборів в обсязі понад 280 млн. грн., що на 68 млн. грн. або на 32 % більше, ніж за відповідний період минулого року. До обласного бюджету надійшло 49,1 млн. грн. або у півтора рази більше минулорічних січневих надходжень. Забезпечено виконання основних платежів, передбачених у тимчасовому розписі на січень.
У доповіді посадовець порушив питання недосконалого планування бюджету окремими районами та ОТГ, зокрема – заниження дохідної частини. У контексті цих та інших проблем, Володимир Гунчик розпорядився, аби фахівці департаменту фінансів облдержадміністрації періодично проводили наради, на котрі би запрошували представників громад і консультували їх у питаннях формування та реалізації місцевих бюджетів.
Перший заступник начальника головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй повідомив, що упродовж січня 2018 року до бюджетів усіх рівнів на території області надійшло 507 млн. грн. платежів, контроль над якими покладено на органи Державної фіскальної служби. Це на 105 млн. грн. або 26 % більше, ніж у січні 2017 року.
Також посадовець зазначив, що триває робота з виявлення порушень у сфері торгівлі роздрібним алкоголем. Так, протягом січня провели 18 перевірок, виявили 32 порушення, 10 фактів роботи без ліцензій, а також реалізацію алкогольних напоїв дітям, які не досягли 18 років.
Позитивна тенденція спостерігається у роботі Волинської митниці. Як зазначив заступник начальника Волинської митниці ДФС в області Василь Герман, на січень поточного року прогнозована сума надходжень податків до бюджету складала 580 млн. грн. Внаслідок вжитих митницею заходів відбулося її перевиконання на 118 млн. грн. 
Про стан казначейського обслуговування повідав начальник Головного управління казначейської служби України в області Михайло-Мирослав Леміщак. І хоч січень є
так званим міжрічним перехідним періодом у роботі відомства, однак збоїв у роботі казначейства не виникало, всі платіжні операції були здійснені вчасно. 
Окрім того, посадовець доніс невтішну  інформацію із поданням паспортів бюджетних програм, кошторисів та інших документів, а Володимир Гунчик закликав активізувати відповідну роботу.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація