Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 лютого 2018 року
Ось і промайнув другий рік повноцінного життя потужної самостійної  адміністративно - територіальної  одиниці - Голобської селищної ради об’єднаної територіальної громади. З цієї нагоди сьогодні, 9 лютого 2018 року, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук запросив на зустріч у Будинок мистецтв смт Голоби жителів громади, аби виголосити  звіт про найважливіші  здобутки у році, що минув, почути конструктивні пропозиції від тамтешніх мешканців, врахувати їх думку, визначити пріоритети та  шляхи розвитку на майбутнє.
Послухати очільника громади прийшли усі небайдужі до долі Голобської ОТГ  місцеві мешканці. Отримав запрошення  та завітав на щорічний звіт і голова районної державної адміністрації Віктор Козак.
2017 рік  - рік наполегливої та клопіткої праці усіх працівників селищної ради та жителів
громади загалом з немалими здобутками та досягненнями, спрямованими  на вирішення цілого спектру питань розвитку усіх галузей Голобської ОТГ. По праву рік, що минув можна назвати  продуктивним,  адже громада збільшила свою територію та кількість жителів, відтепер колишня Радошинська сільська рада є повноцінним учасником ОТГ, кардинально змінилась ситуація у системі бюджетоутворюючих процесів, вагомими та масштабними  стали зміни в інфраструктурному просторі, максимально наблизились до людей адміністративні послуги тощо. Говорити про  конкретні досягнення і здобутки Голобської ОТГ можна впродовж довго періоду часу, так само тривало, як  і звучав звіт  селищного голови. Та головним результатом по – праву є те, що громада впродовж двох років досягла усіх 
концептуальних норм,  передбачених  реформою децентралізації влади. Звісно, планів та завдань  представники громади ставлять перед собою на кшталт більше  ніж зроблено до тепер, але ж якщо є бажання, то результат не забариться. 
Позитивно   оцінив діяльність  Сергія Володимировича на посаді очільника громади голова райдержадміністрації Віктор Козак, вкотре засвідчив підтримку райдержадміністрації в усіх сферах діяльності громади  і
подякував селищному голові та усім жителям Голобської ОТГ за консолідовану громадську та державницьку позицію, яка із дня в день стає прикладом для всіх інших населених пунктів Ковельського району. 
Користуючись нагодою розповів мешканцям про нову процедуру  оформлення та  отримання матеріальної допомоги із фонду  депутатів обласної ради. На завершення побажав усім  мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, а місцевій владі успіхів на шляху реалізації своїх повноважень  в ім’я щасливого та достойного майбутнього жителів громади. 
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація