Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 лютого 2018 року
З метою усвідомлення соціальної ролі проблеми вибору професії, розуміння учнем зв'язку вибору професії із загальною проблемою прискорення соціально-економічного розвитку країни, підвищенням продуктивності праці, забезпеченням усіх галузей народного господарства стабільними кадрами, які здатні своєю діяльністю розвивати ринкову інфраструктуру, 8 лютого фахівці з профорієнтації Ковельського МРЦЗ  радо відкрили двері для учнів 9 класу Дубівської опорної школи.
Основними завданнями наших спеціалістів були: допомогти молоді зорієнтуватися у широкому та різноманітному світі професій, а також націлити їх на свідомий вибір професійної діяльності відповідно до своїх бажань, нахилів та
здібностей, закріпити знання з обраної професії та ознайомити з вимогами сучасного ринку праці. 
Школярі з великим задоволенням брали участь у профорієнтаційному тестуванні, вікторинах та іграх, демонстрували свої вміння  та знання у світі професій, ділилися своїми мріями та прагненнями щодо реалізації себе у певній професійній діяльності.
Заключною частиною заходу було екскурсія по центру зайнятості та презентація додаткових можливостей тестування за допомогою програми «Профконсультант». 26 школярів протестувалися. Впевнені, що інформація, яку діти отримали під час заходу, допоможе їм задуматись над важливістю свідомого вибору професійної діяльності та допоможе знайти свою стежину у житті! Адже сьогодні «Безмежний світ професій – весь для них!» 

Ковельський МРЦЗ     
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація