Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 лютого 2018 року
Дотримуючись норм чинного законодавства у сфері техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню  і реагування на них, районна комісія з питань ТЕБ та НС здійснює свою діяльність згідно затвердженого плану, а у випадках  виникнення непередбачуваних надзвичайних ситуацій відбуваються позачергові засідання комісії.
Так і сьогодні, 08 лютого 2018 року, за пропозицією Ковельського міськрайонного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області голова комісії, перший заступник голови райдержадміністрації  Роман Кульцман  провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Предмет обговорення  -  погіршення санітарно – епідеміологічної ситуації в країні, виникнення спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань  у закладах
соціального значення,  де фактором передачі збудників інфекції виявилась недоброякісна питна вода. За інформацією представника Держпродспоживслужби у Ковельському районі Оксани Яцини одним із таких спалахів, який набув  у 2017 році для країни резонансного значення, став спалах  у м. Ізмаїл та Ізмаїлському районі Одеської області, в наслідок якого на гострі кишкові інфекції  захворіло 776 людей, з них 449 дітей.
Відтак,  з метою забезпечення стабільної санітарно – епідеміологічної ситуації в Ковельському районі, попередження умов виникнення та поширення інфекційних захворювань комісія ухвалила відповідні рішення, згідно яких, від сьогодні посилюється контроль  за належним 
утриманням систем питного водопостачання,  за дотриманням особистої гігієни у закладах загальної середньої  та дошкільної освіти району, щодо забезпечення населення  питною водою гарантованої якості, охороною відкритих водойм, систематичної очистки територій населених пунктів від побутових відходів.
Продовжуючи роботу, представники комісії ознайомились із  моніторингом  у сфері санітарного та ветеринарно – санітарного законодавства в Ковельському районі та попередньо  детально проаналізувавши,  затвердили  План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Ковельського раону щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.
Усі рішення районної постійно діючої комісії  з питань ТЕБ та НС  внесені у протокол  та будуть спрямовані до їх  безпосередніх виконавців.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
олітики апарату райдержадміністрації  

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація