Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 лютого 2018 року
На основі нещодавно підписаного чотирьохстороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері зайнятості у Ковельському міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, кожного другого вівторка місяця заплановано проведення  робочих зустрічей  з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. 
Так і цього вівторка під час консультування провідним юрисконсультом Ковельського міськрайонного центру зайнятості особам, які засуджені до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі, були проведені індивідуально-профілактичні бесіди. Задля підвищення знань про свої права присутнім  продемонстровано відео-ролик національного правопросвітницького проекту Міністерства юстиції « Я МАЮ ПРАВО!». Наголошено, що на   базі Київського обласного центру зайнятості відкрито безкоштовну «гарячу лінію» та ознайомлено  з актуальними вакансіями на ринку праці Ковельщини і умовами реєстрації в центрі зайнятості.
Крім цього в приміщенні відділу з питань пробації  Західного міжрегіонального управління облаштовано інформаційний стенд на якому розміщено актуальну інформацію про послуги служби зайнятості зокрема, новітні електронні сервіси для відвідувачів. 

Ковельський МРЦЗ

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація