Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 лютого 2018 року
Честю для керівництва району було привітати мешканку села Любитів Марфу Копелець із поважним ювілеєм – 100-літтям! 
Сьогодні, 07 лютого 2018 року, на першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, Любитівського сільського голову Віктора Павлова та начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олену Давидович чекала важлива місія, адже далеко не щодня випадає виголошувати вітання із сотим днем народження. А
саме стільки виповнилося місцевій мешканці – Марфі Миколаївні Копелець, до котрої посадовці завітали цього морозного дня із квітами, подарунками та щирими побажаннями. 
Ювілярка зраділа гостям, уважно вислухала всі теплі слова, котрі лунали в її адресу та побажала навзаєм усіх благ, а головне – здоров’я та миру, бо за довгий вік, на котрий випало чимало випробувань, зрозуміла, що це – найголовніше.
Марфа Миколаївна народилася на Полтавщині, у с. Білики Кобеляцького району. Впродовж життя доводилося працювати і в наймах – пасти корови та вівці, а в радянські часи, як більшість селян, трудилася у місцевому колгоспі, згодом була робітником на цукровому заводі. 
На Волинь Марфа Копелець переїхала у 2002 році – щоби у поважному віці бути коло доньки, Валентини
Мрочковської, котра разом із чоловіком давно мешкає у Любитові, звели тут будинок.
Тож сьогодні Марфу Копелець вітали всією родиною – завітала онука та правнучка, інші родичі, друзі, сусіди. В очах усіх бриніли сльози радості та гордості, рідні відзначили: Марфа Миколаївна досі є берегинею сімейного вогнища, а її поради – найцінніші. 
Тож здоров’я, щастя, миру і добра ювілярці та всій її родині!
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація