Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 лютого 2018 року
ш
Виконуючи організаційно-виконавчу функцію, що передбачає  організацію  діяльності райдержадміністрації, її структурних підрозділів, посадових і службових осіб, сьогодні, 07 лютого 2018 року,  голова  райдержадміністрації Віктор Козак розпочав робочий день з проведення низки нарад та зустрічей  з керівниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана.  
Головна ціль – загальна характеристика показників соціально – економічного розвитку району, окреслення спектру існуючих проблем та пошук речагів їх вирішення. Детально та з урахуваннями позитивної практики  2017 року,  Віктор Теодосійович обговорив з представниками управління регіонального розвитку райдержадміністрації перспективи реалізації в поточному році на теренах Ковельщини інвестиційних проектів та програм. З керівником апарату райдержадміністрації Степаном Топольським посадовиці спілкувались на тему підготовки публічного звіту щодо діяльність райдержадміністрації у 2017 році і виконання делегованих районною радою повноважень, механізм  його оприлюднення та обговорення з громадськістю району, як це регламентує чинне законодавство.
До обговорення  питань реалізації бюджетної політики району, зокрема щодо внесення змін до головного фінансового документу району на 2018 рік був запрошений  голова районної ради Андрій Броїло. Як зауважила начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, внесення змін до районного бюджету обумовлено  зміною показників міжбюджетних трансфертів, наявністю вільних залишків коштів районного бюджету та залишків освітньої субвенції. Говорячи мовою цифр, учасники наради ставили за мету детально опрацювати, проаналізувати бюджетні пропозиції головних розпорядників коштів та депутатів районної ради щодо додаткового фінансування з районного бюджету на поточне утримання установ тих чи інших сфер діяльності району, виокремити першочерговість бюджетних змін аби розпочати  та вчасно підготувати проект  зведеного реєстру пропозицій щодо внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік», адже, за інформацією виконавчого апарату районної ради, з наступного тижня розпочнуть роботу постійні комісії райради.
Загалом, такий вид діяльності керівництва району є конструктивним та дієвим, адже оперативно обговорено та вирішено добірку питань, як бюджетного, так і  соціально – економічного, освітнього, культурного спрямування.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація