Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 лютого 2018 року
Сьогодні, 6 лютого 2018 року, постановою Львіського апеляційного адміністративного суду скасовано рішення Волинського окружного адміністративного суду. Про це повідомив начальник юридичного управління облдержадміністрації Віталй Потапенко, який курував справу. Тож віднині справу державного підприємства «Волиньторф» закрито.
Варто нагадати, що на початку вересня 2017 року голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав ропорядження від 6 вересня 2017 року №449 «Про виконання розпоряджень голови облдержадміністрації від 24 липня 2017 року №373 та №374», яким скасував попереднє розпорядження щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок для підприємтва «Волиньторф». Такому рішеню передувало застереження прокуратури Волинської області.
Тим паче, що згодом керівник найвищої виконавчої гілки влади в області отримав висновки Міністерства екології та природних ресурсів України та Державної служби геології і надр України, які підтвердили: землі, про які йде мова – особливо цінні, а відтак, їх використання обмежене.
Із таким рішенням не погодилося керівництво підприємства, звернувшись до Волинського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправними дії голови облдержадміністрації та скасування останнього розпорядження.
Раніше, Волинський окружний суд задовільнив позов, однак рішення не набрало законної сили, адже його оскаржили у Львівському апеляційному суді.
Відтак, Львівський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію Володимира Гунчика щодо правового використання земель та закрив справу ДП «Волиньторф».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація