Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
06 лютого 2018 року
З 28 лютого по 2 березня 2018 року у м. Львів («Арена Львів», вул. Стрийська, 199) відбудеться ХІ спеціалізовану виставку «Агро Техніка 2018» 
Тематичні розділи виставки:
­ СІЛЬГОСПТЕХНІКА, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс
­ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА та переробки біомаси
­ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН, ДОБРИВА, НАСІННЯ
­ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОЕКТИ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ.
В рамках виставки будуть проводитися супутні заходи (конференції, семінари, презентації)за участю фірм учасників та Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.
18 – 24 березня 2018 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано проведення торгової місії до Федеративної Республіки Нігерія (м. Абуджа, м. Лагос) та Республіки Гана (м. Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н.Я.Микольської. 
Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин, торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні. 
В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи: 
-проведення зустрічей з представниками державних інституцій та установ Нігерії та Гани; 
-проведення зустрічей з представниками торгово-промислових палат м. Абуджа та м.Лагос (Нігерія), м. Аккра (Гана); 
- освітні заходи щодо особливостей ведення бізнесу в Нігерії та Ган
З 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м.Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) відбудеться Всесвітня виставка «Експо – 2020».
Основна тема заходу «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє», яка буде присвячена питанням пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього. 
Передбачається, що захід стане найбільшою виставковою подією у світі, участь у якому візьмуть приблизно 25 млн. осіб із 180 країн. 
Разом з тим, організаторами Всесвітньої виставки «Експо – 2020» було анонсовано програму «Expo Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність. 
Програма «Expo Live» включає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис. дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу. 
Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо. 
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation .
15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад (Республіка Сербія) відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі. 
Найзначніші сегменти ярмарку:
­ виставка сільгосптехніки; 
­ національна виставка тваринництва; 
­ виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням;
­ міжнародні ділові зустрічі; колективнi виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.
Метою заходу є презентації аграрного потенціалу та компаній агросектору України, які зацікавлені знайти нових партнерів, завоювати нові ринки у міжнародному експорті в країнах Європи.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 71740, 71703, 71743. 

Управління регіонального розвитку
районної державної адміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація