Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 лютого 2018 року
У зимовий період – підвищений рівень загрози життю і здоров’ю дітей, котрі проживають у кризових сім’ях, з огляду на можливість переохолодження. Тож служба у справах дітей райдержадміністрації максимально уживає профілактичні заходи задля недопущення таких випадків.
Згідно наказу керівництва, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації організували відповідну роботу на території району та відвідали місця можливого перебування неповнолітніх. Також - обстежили умови проживання дітей у кризових сім’ях. 
Фахівці надали висновки стосовно задовільності/незадовільності умов проживання неповнолітніх, в окремих випадках прийняли рішення щодо вилучення дітей у зв’язку із загрозою їх здоров’ю та життю.
Зокрема, одну малолітню дитину було вилучено й поміщено у «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», що у Ковелі.
З огляду на самовільне залишення місця проживання та навчання однією малолітньою дитиною, її влаштовано у притулок для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації у м. Рожище.
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація