Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 лютого 2018 року
Сьогодні, як і кожен понеділок, у  Ковельській райдержадміністрації  відбулась   щотижнева оперативна  нарада,  мета якої  спланувати роботу усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, обговорити актуальні питання соціально – економічного розвитку району, налаштувати усіх на результативну діяльність. 
Нарада відбулась під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, за участі голови районної ради Андрія Броїла та його заступника Олександра Пасенковського. 
На початку роботи учасники оперативної наради хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Безеки Павла Вікторовича, який  01 лютого 2018 року  відійшов у вічність, людини, котра велику частину своєї життєвої дороги наполегливо  і плідно трудилась на чолі Дубівської сільської ради задля добробуту її жителів  та Ковельщини загалом. 
Традиційно серед обговорюваних питань – про надзвичайні ситуації  в районі та заходи  з їх
ліквідації. Інформація заступника начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимира Войтаніка була короткою і водночас мала позитивний зміст: «На території Ковельського району за тиждень, що минув, надзвичайних ситуацій  та пожеж не було зареєстровано».
Про стан надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомого  майна та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних – осіб підприємців та громадських об’єднань у 2017 році  учасникам наради доповів  начальник  відділу державної реєстрації  райдержадміністрації  Юрій Кондратович.  Відтак, протягом 2017 року до відділу надійшло 2 480 заяв щодо проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, подано  382 заяви для вчинення реєстраційних дій щодо фізичних осіб – підприємців та 266 заяв для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб. 
Прийнято та надіслано до Головного управління юстиції у Волинській області  документи щодо державної реєстрації 13 громадських об’єднань. За вчинення відповідних реєстраційних дій, за вказаний період, до районного бюджету сплачено адміністративного збору на сумі -  274355,00 грн. 
В свою чергу керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський повідомив, що згідно Закону України «Про державну службу», зокрема статею 45 передбачено щорічне публічне звітування керівника органу державної виконавчої влади. Наказом  Головдержслужби  України затверджений порядок  підготовки публічного звіту, в якому зазначено, що щорічно до 25 лютого за дорученням керівника органу державної влади  структурні підрозділи  райдержадміністрацій та відповідні територіальні підрозділи  готують інформацію про роботу райдержадміністрації за попередній рік. Зазначений звіт буде оприлюднений в термін не пізніше, як за тиждень, безпосередньо до проведення публічного звітування, на офіційному сайті райдержадміністрації, облдержадміністрації, опублікований в громадсько – політичний газеті «Вісті Ковельщини». Регламент пубічного звіту  передбачає його обговорення за участі громадських, профспілкових організацій.  Відповідно до доручення першого заступника голови райдержадміністрації  станом на сьогоднішній день усі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації подали відповідну інформацію щодо діяльності у році, що минув,  натепер вона опрацьовується і узагальнюється, аби створити робочий текстовий варіант Степан Степанович закликав усіх учасників наради  бути підготовленими  під час обговорення публічного звіту на засіданнях постійних комісіях районної ради та на засіданні громадської ради при райдержадміністрації.
В підсумку наради  Роман Ярославович озвучив низку завдань для керівників управлінь та відділів, ознайомив із запланованими заходами  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них та  побажав усім посадовцям вдалого і результативного робочого тижня.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація