Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 лютого 2018 року
Від сьогодні  місто  Ковель стало більш захищеним, адже у ньому запрацював власний відділ патрульної поліції. 
Серед головних завдань котрого  – запобігання вуличній злочинності, стеження за безпекою дорожнього руху, реагування на виклики з лінії 102 у місті Ковелі.
Ковель  став 34-им містом України,   другим на Волині де запрацювали патрульні
поліцейські і це перший відділ, який з’явився у місті, де менше ніж 100 тисяч населення. Відділ очолив 34-річний майор поліції Тарас Михалко, який працював старшим інспектором з особливих доручень УПП у Волинській області. 
З  нагоди такої надзвичайно важливої  та суспільно значимої події  на площі Героїв Майдану, у центрі міста, вишикувалась майже сотня патрульних поряд з десятьма новенькими поліцейськими автомобілями. В урочистостях, на честь відкриття відділу патрульної поліції, взяли участь 
заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, керівник патронатної служби
Волинської ОДА Борис Кондратюк, Ковельський міський голова Олег Кіндер, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,  інші представники  влади  та громадськість міста. Учасники зібрання  спільно виконали Державний Гімн України і вшанували хвилиною мовчання полеглих за волю та незалежність України. 
Після офіційних звернень представників поліції та влади, привітань і  побажань, священнослужитель УПЦ КП, військовий капелан Святослав Безпалов, як і годиться за християнським звичаєм, поблагословив поліцейських  та освятив службові автомобілі. Особливої урочистості події додавав музичний супровід військового оркестру Луцького прикордонного загону.
По завершенню заходу, ковельчани мали нагоду зробити фото із полісменами, покататись у новеньких авто, приміряти елементи поліцейського  спецодягу, а найменші жителі міста отримали кульки та сувеніри.
 
 
 
   
   
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 


   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація