Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 лютого 2018 року
Сьогодні, 02 лютого 2018 року, відбулося засідання ради оброни області, до якого за допомогою відеозв’язку долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман та представники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату.
Із вступним словом до учасників зібрання звернувся голова ради оборони області – голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, потому доповів Роман Кулик – військовий комісар обласного військкомату. Він поінформував про хід виконання завдань вищого керівництва держави та Генерального штабу Збройних Сил України щодо комплектування військових частин в цілому та військової частини А1008 зокрема кандидатами на військову службу за контрактом у 2018 році. Згідно плану, передбачено залучення до військової служби за контрактом 220 осіб на перший квартал 2018 року, упродовж січня виконано 94% запланованого. Приміром, результат виконання плану у Ковельському районі – більше 80-ти %.
Повідав військовий комісар і про інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію у суспільстві військової служби за контрактом. Представники ради оборони обговорили комплексний план спільних заходів на виконання власного рішення щодо забезпечення у 2018 році безумовного виконання в області завдань відбору кандидатів на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу, ведення військового обліку тощо. Відтак було повідомлено й про створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки – обласного і районних, відповідно. Передбачено і створення 100-ої бригади територіальної оборони – обласного підрозділу територіальної оборони.
Володимир Гунчик, насамкінець, подякував військовим комісарам за високорезультативну роботу. Наголосив також на виконанні завдань із забезпечення комплектування 14 бригади, ротація котрої підходить до завершення.
Окремо акцентував на подальшій роботі над покращенням стану, матеріально-технічного забезпечення військових казарм, а також перелічив решту завдань, покладених на раду оборони області й закликав військовиків бути готовими до вирішення не тільки частини, що стосується військового життя, а й до взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація