Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 лютого 2018 року
В Україні спостерігається тенденція до зростання дитячої  злочинності, поширення злочинності серед неповнолітніх випереджає її загальне зростання, при цьому вона «омолоджується». Проблема злочинності, жорстокого поводження між однолітками  залишається однією з головних проблем нашого суспільства.
Відповідно до чинного законодавства в Ковельському районі контролюючі функції з питань забезпечення прав і законних інтересів неповнолітніх, запобігання  вчиненню ними правопорушень покладені на службу у справах дітей райдержадміністрації, яку очолює Сергій Ілюшик.
Так, днями продовжився цикл  семінарів для учнів закладів загальної середньої освіти району, тематика яких включає в себе питання злочинності серед неповнолітніх,
кримінальної та адміністративної відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень, запобігання випадкам жорстокого поводження дітей. Цього разу зустріч посадовців  відбулась із школярами с. Козлиничі.  Форма  роботи  була побудована таким чином, що діти мали змогу вільно спілкуватись з працівниками служби у справах дітей, не соромлячись ставили запитання, спільно шукали вирішення тих чи інших проблем дитячого середовища.
В підсумку варто зазначити, що від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація