Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 лютого 2018 року
Як і було анонсовано, засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні, 01 лютого 2018 року, у режимі відеоселекторного зв’язку, до участі в якому долучилися керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, представники профільних служб.
Мета сьогоднішнього зібрання комісії – представлення на її розгляд проекту регіонального плану реагування і дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій – виконання управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації відповідного  
доручення голови комісії – голови облдержадміністрації Володимира Гунчика за результатами попереднього, позачергового зібрання комісії. З цією метою було зібрано та впорядковано інформацію відповідних служб області, дані та пропозиції від керівництва районів та міст обласного значення.
Тож начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Олександр Блащук представив присутнім проект згаданої програми. В процесі обговорення, Володимир Гунчик висловив пропозиції щодо систематизації програми, її форми та змісту, акцентуючи на тому, що інформація по додатках, розділах, підрозділах тощо має бути максимально деталізована: із вказуванням конкретних служб, відповідальних за ту чи іншу роботу, розрахунком сил та засобів, необхідних для ліквідації надзвичайної ситуації та переліком того, що є в наявності, списком об’єктів, на котрих є найбільша загроза виникнення надзвичайної ситуації тощо – всю наявну інформаціюпредставити у розрізі районів. Окрім того, програма має охоплювати всі види надзвичайних ситуації з огляду на сезонність, характерність для тієї чи іншої місцевості та, власне, базуватися на наявних проблемах. Це – питання: заметів і ожеледиць, підтоплень та повеней, пожеж, епідемій захворюваності на окремі хвороби, наявності неутилізованих хімічних речовин, стану зарезервованих відходів діяльності Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» тощо.   
Представники комісії погодилися із зауваженнями Володимира Петровича та озвучили власні пропозиції.
Відтак, було вирішено проект регіональної програми доопрацювати, її позиції узгодити в робочому режимі.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація