Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 лютого 2018 року
Розповіли про реєстрацію для участі у  ЗНО-2018

Сьогодні, 01 лютого 2018 року, у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч фахівців відділу освіти райдержадміністрації із представниками закладів загальної середньої освіти району та об’єднаних територіальних громад, котрі відповідальні за реєстрацію учнів для участі у ЗНО - 2018.
Присутніх ознайомили із нормативно-правовою базою цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, вказали терміни та правила реєстрації для проходження тестування, представили графік проведення ЗНО з кожного предмета, продемонстрували покрокову інструкцію для створення та оформлення реєстраційної картки, контрольно-інформаційного листа. Окрім того, методист відділу освіти райдержадміністрації Катерина Мельничук-Бас окреслила відповідальним за реєстрацію особам перелік покладених на них функцій.
Прозвучала інформація, яким чином відбувається повідомлення про результати реєстрації і про можливі причини відмови у ній, а також – правила перереєстрації.
Представники закладів загальної середньої освіти отримали вичерпну інформацію, володіння котрою сприятиме вдалій організації роботи із реєстрації та безпосередній участі учнів у ЗНО-2018.
Детально ознайомитися із нею можна також на таких ресурсах:
http://testportal.gov.ua – сайт УЦОЯО та на сторінці у Фейсбук, http://www.lvtest.org.ua/ - сайт Львівського регіонального ЦОЯО.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація