Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
31 січня 2018 року
Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року №180/2004  15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Ця дата  не випадковою, адже приурочений річниці виведення військ  з Афганістану. З метою належної підготовки до відзначення на Ковельщині  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав сьогодні, 31 січня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман взяв участь в організаційному комітеті, що відбувся у Ковельській міській раді, за участі заступника міського голови Ігоря Прокопіва, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, голови Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Миколи Савосюка, керівників відповідних структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації.
В ході засідання було розглянуто пропозиції, що надійшли на адресу районної та міської
влади від Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану. Відтак було визначено, що 15 лютого 2018 року об 11.00 год.  в народному домі «Просвіта» відбудеться спільний міськрайонний тематичний захід, приурочений  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-й річниці виведення військ з Афганістану, який включатиме в себе офіційну частину  та концертну програму. По завершенню заходу учасники зібрання покладуть квіти до стели воїнів-інтернаціоналістів, де буде відслужено панахиду за загиблими.
В рамках спланованих заходів голова райдержадміністрації та сільські,  селищні голови відвідають сім’ї загиблих воїнів в Афганістані та покладуть квіти до їх могил. Окрім того, в населених пунктах району пройдуть  відповідні урочисті заходи, в закладах освіти заплановано проведення тематичних уроків, інформаційних годин, інших заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в закладах культури - культурно - мистецькі та інформаційно - просвітницькі заходи, в центральній районній бібліотеці та бібліотеках - філіях - книжкові виставки, тематичні полиці відповідного контенту. 
В музеї-спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), що у Ковелі на вулиці Грушевського,14  презентована постійнодіюча експозиція.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація