Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 січня 2018 року
27 січня 2018 року в Палаці учнівської молоді м.Ковеля відбувся обласний конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки».
Популяризація традицій українського вокального мистецтва, відкриття нових обдарувань та їх подальшої участі у мистецькому житті – мета конкурсу, що роками об’єднує співочі таланти нашого краю та тішить слухачів неймовірним звучанням сучасних українських пісень.
Незадовго до обласного відбувся районний етап конкурсу, за результатами якого перемогу здобули учні закладів загальної середньої освіти району у трьох вікових категоріях, а відтак представляли Ковельщину на обласному рівні.
Понад 70 учасників з районів області та об’єднаних територіальних громад долучилися до участі цьогоріч. Усі вони під час виступів продемонстрували майстерне володіння навичками вокального мистецтва, сценічну культуру, емоційність виступу, якість звуковедення, творчу індивідуальність. Тож гості заходу мали нагоду насолодитися повноцінним концертом та наскрізь проникнутися атмосферою неймовірного співочого дійства.
Гідно репрезентували район наші юні земляки та землячки і, в підсумку, троє із них - Маріанна Лазарчук (молодша вікова група) з Любитова, Володимир Сущ (старша вікова група) з Голоб та Анастасія Карпук-Сугак (старша вікова група) з Люблинецької ОТГ вибороли треті місця. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у творчості!
 
Відділ освіти райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація