Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Пріоритети співпраці із ОТГ на 2018 рік

Під час круглого столу «Створення передумов для покращення співпраці між ОТГ» експерти Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування та понад двадцять голів об’єднаних територіальних громад обговорили спільну роботу у 2018 році.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк розповів про основні пріоритети у роботі Центру цьогоріч. Так, йдеться про створення передумов для якісного виконання ОМС своїх завдань та повноважень, що виникають в процесі впровадження децентралізаційної реформ; зміцнення потенціалу ОМС з питань управління фінансам; розвиток інституційної спроможності установ на обласному і місцевому рівнях з питань координації процесу децентралізації; сприяння ОМС в питаннях розробки обґрунтованої політики; посилення спроможності ОМС у сфері проектного менеджменту; створення механізмів координації для проведення реформи та покращення діалогу з населенням щодо впровадження реформ.

У рамках кожного із пріоритетів заплановані відповідні заходи, наприклад, надання консультацій для представників ОМС з питань створення ОТГ, різноманітні тренінги для депутатів, секретарів та староних новостворених ОТГ, здійснення розрахунків фінансової спроможності для різних конфігурацій об’єднання громад, навчання щодо використання даних енергомоніторингу при прийнятті рішень в ОТГ, «Школа управління проектним циклом» для проектних менеджерів ОТГ, стаді-тури в громади Волині по вивченню кращих практик розвитку, кущові зустрічі із ЗМІ тощо.

Також очільник Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування розповів про запланований фестиваль громад Великої Волині та форум, який відбудеться наприкінці року.

Анатолій Пархом’юк представив головам волинських ОТГ експертів, які можуть допомогти об’єданим територіальним громадам у різноманітних сферах: децентралізації, муніципальних послугах, регіональному розвитку, комунікаціях, юридичних питаннях тощо.

Під час круглого столу лунали різноматні пропозиції від голів об’єднаних територіальних громад щодо співпраці із Волинським Центром розвитку місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Центр розвитку місцевого самоврядування створений за підтримки Програми ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, який забезпечує всебічну підтримку функціонування вже діючих ОТГ, а також сприяє утворенню нових територіальних громад в області.

Додамо, що Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація