Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Конференція на аграрну тему...
На базі Голобської селищної ради, сьогодні, 20 грудня 2017 року, відбулася конференція «Перспективи розвитку галузі АПК в умовах децентралізації. Роль освітнього проекту «Зимова агрошкола», організована департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з обласним центром зайнятості. До обговорення долучився і голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Захід модерував директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, тож на початку оголосив  список запрошених. Серед них – заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, директор обласного центру зайнятості Роман Романюк, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, представники обласного та районного профільних відомств, підприємств та громадських організацій, центрів зайнятості, голови та старости окремих об’єднаних територіальних громад.
Сергій Кошарук наголосив, що від того, як влада, органи місцевого самоврядування та представники агропромислової галузі налагодять взаємодію, залежить розвиток цього сектору. Згадав і про значну підтримку галузі державою на наступний рік.
Віктор Козак акцентував на ролі об’єднаних територіальних громад у цьому питанні:
-    Ми передали фінанси та повноваження на плечі створених територіальних громад, в тому числі – і аграрну сферу. Задекларовані районною владою програми підтримки АПК, у нашому – їх три, діють і в ОТГ.
Віктор Теодосійович розповів про проведення ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції, поділився спільним із Голобським селищним головою задумом про створення відповідного ринку вздовж автотраси у  Голобах, аби люд цивілізовано міг продавати свою сільгосппродукцію у вигідному місці.
У процесі обговорення порушували ряд актуальних питань: важливість створення місцевих програм підтримки відповідно до видів виробництва, що переважають на тій чи іншій території, дієвих програм підтримки для власників особистих селянських господарств, необхідність організації різних заходів – тренінгів, семінарів для аграріїв та початківців у цій сфері.
Зокрема, Роман Романюк, розповідаючи про освітній проект центру зайнятості «Зимова агрошкола», завдяки участі у якому власну справу в аграрному напрямку розпочали 1 тис. 883 безробітних.
Юрій Горбенко навів приклад Голобської об’єднаної територіальної громади, котра одна із двох в області, що розробили і представили  план стратегічного розвитку агропромислового комплексу. Її очільник Сергій Гарбарук поділився із присутніми відповідним досвідом.
Численні доповідачі демонстрували власне бачення та наводили конкретні приклади у роботі задля розвитку базового в нашій економіці сектору, напрацьовували шляхи співпраці та ділилися планами та ідеями на майбутнє. Обговорення видалося плідним та конструктивним.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація