Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 січня 2018 року
10 січня 2018 року, в спортивному залі НВК № 13 м. Ковеля, відбувся ІХ районний турнір з футзалу серед працівників ОТГ та сільських рад, навчальних закладів та тренерів ДЮСШ Ковельського району присвячений новорічним та різдвяним святам.
В турнірі з футзалу взяли участь команди Дубівської, Поворської, Люблинецької, Голобської, Велицької, Колоджяненської об’єднаних територіальних громад, збірна команда району.
Ініціаторами проведення змагань стали відділ освіти райдержадміністрації, сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації,  районна організація ВФСТ «Колос».
Учасників змагань привітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук, голова Колоджяненської ОТГ Віталій Кашик, ветеран фізичної культури району Іван Щесюк.
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман переконаний, що проведення таких турнірів стане доброю традицією, заохочуватиме молодь до занять спортом, сприятиме розвитку фізичної культури та спорту на Ковельщині, зміцнюватиме взаємини представників усіх гілок влади.
Особливість проведеного заходу полягала у тому, що свою спортивну підготовку та прагнення до перемоги демонстрували селищні, сільські голови, депутати різних рівнів рад, державні службовці та вчителі.
Переможцем стала команда Колодяжненської ОТГ, яка і отримала заповітний кубок. Другу сходинку посіла команда Дубівської громади, бронзовими призерами стали футболісти з Велицької ОТГ. На четвертому місці - футбольна команда з Люблинця.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація