Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 січня 2018 року
Серед наявних вакансій на ринку праці в Україні військова служба за контрактом у ЗСУ є однією з найвисокооплачуваних та конкурентоспроможних професій.
«Сьогодні професія військового – одна з найпопулярніших в Україні. Це пояснюється тим, що всі бажаючі служити в українській армії за контрактом отримують не лише достойну зарплату, а й певні переваги.
На виконання Державної програми переходу Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом Ковельський міськрайонний центр зайнятості спільно працює з Ковельським об’єднаним військовим комісаріатом для забезпечення укомплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. У рамках співпраці проводяться ярмарки вакансій та семінари, де шукачам роботи розповідають про терміни контрактної служби, соціальні гарантії військовослужбовців та їх сімей, наявні вакансії у ЗСУ тощо.
Один із таких заходів для 23 безробітних відбувся 10 січня 2018 року.
 «Служба в армії за контрактом – це можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою тощо» - розпочав захід лейтенант Гарасимків В.В. – офіцер відділення комплектування Ковельського ОМВК.
З переходом в Україні на контракту службу суттєво підвищується конкурентноздатність військової служби на ринку праці – на цьому наголосили представники 14 ОМБР, командир взводу управління 1 Гсабатр 1 Гсадн молодший лейтенант Нестерук А.Ю. та старший навідник 1 Гсабатр 1 Гсадн старший солдат Назарчук В.А., які були присутні на даному заході.
Присутніх ознайомили з актуальними вакансіями, процедурою відбору громадян для прийняття на військову службу.
Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації та відповіді на безліч запитань, а також інформаційні листівки про військову службу за контрактом.
Служба за контрактом на ринку  праці професія досить нова і стати контрактником в Збройних Силах України - це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Проте  в умовах сьогодення це може стати надійним і стабільним доходом в сім’ю, а ще   доброю школою на мужність і відповідальність, що притаманні справжнім чоловікам.
З метою широкого інформування населення щодо умов військової служби за контрактом центром зайнятості складено календарний графік проведення таких заходів.  Участь у  них беруть  представники військових частин, які мають вакантні місця на військову службу за контрактом та громадяни, які шукають роботу.

Ковельський міськрайонний
центр зайнятості
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація