Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 січня 2018 року
Традиційно у період Різдвяних свят у населених пунктах нашого району  дзвінко і гучно лунають колядки: не тільки в оселях місцевих мешканців, а й на сценах будинків культури. Різдвяна пісня об’єднує всіх у святковій і врочистій атмосфері, вносячи у життя громад радість і добро. Днями фестивалі колядок відбулися у селах Уховецьк, Доротище, Дубове і Білин.
«Мир і радість Вашій хаті, ми прийшли колядувати,
колядки усюди лунають, Христос ся рождає!» - такими словами розпочали захід «З Різдвом Христовим», що відбувся у селі Уховецьк, у тутешньому  будинку культури, чим ознаменував відкриття святкових віншувань на Ковельщині. Відомі колядки прозвучали у виконанні місцевих мешканців, і, разом з тим, увесь вечір супроводжувався жартами і 
веселощами, різноманітними конкурсами. Гарного настрою додала сценка «Дві куми». Не дарма, жартують організатори, це свято відпочинку для тих, кому за тридцять.  
Різдвяне районне свято колядок та різдвяних віншувань "Диво Різдва" днями відбулося у
Дубівському центрі культури та дозвілля. Учасники концерту порадували присутніх чарівним співом, виставами та щирими побажаннями. Прославляли
новонародженого Ісусика і долучилися до благодійництва, адже віншувальники, серед яких – багато тутешніх діток, зібранні під час виступів кошти 
передадуть на потреби важкохворих люде. Адже так важливо, світлої святкової пори, коли більшість з нас веселиться, не забувати про нужденних. 
Направду духовним і глибоким було свято колядок у селі Доротище, адже цього річ вирішили провести його
у стінах Святоуспенського храму. Участь у заході, окрім місцевих, узяли мешканці сіл Тойкут та Гішин. Чимало краян прибули послухати колядки у виконанні дітей та дорослих, чий щирий спів проймав кожного із присутніх. Насамкінець малечі, котра долучилася до колядувань, вручили невеличкі подарунки.
Не забули про організацію святкового дійства і у селі Білин,  запросили тутешню громаду і гостей послухати неймовірне виконання колядок місцевими колективами у стінах закладу середньої загальної освіти. Перед присутніми виступили дитячий фольклорний гурт «Журавлик» та народний аматорський фольклорний колектив «Родина». Як зауважили організатори, у період новорічно-різдвяних свят не лише збирають усіх в одній залі, а йдуть до кожної домівки із колядками, щедрівками та щирими віншуваннями.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація