Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 січня 2018 року
Новорічно - різдвяні свята - з дитинства улюблені й святкові дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки, душевного тепла і надії. Особливими ці дні є і тим, що впродовж усього Різдвяного періоду, коли люди вітаються словами «Христос Рождається!», засвідчуючи цим, що прихід Божого Сина на Землю триває, повсюди звучить гучна коляда та різдвяні вітання. 
Сьогодні, 09 січня 2018 року, в гості  до працівників Ковельської райдержадміністрації завітали колядники із села Гішин, Старовижівщини та сімейний колектив заслуженого працівника культури України Івана Сидорука. Продовжуючи багаторічні традиції українців, талановиті колядники виконували новорічні пісні, колядки та щедрівки,  бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів керівництву району та усім працівникам  установи.
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман навзаєм подякував гостям за чудові привітання та щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.
 
Відділ з  питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація