Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 січня 2018 року
Традиційно в облдержадміністрації  відбувається ряд нарад, так званого, сучасного типу - за посередництвом відеоселекторного зв’язку, що дає змогу  оперативно розглянути  та вивчити низку питань загальнообласного значення.
 
Так сьогодні, 09 січня 2018 року, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ і організацій області, керівного складу  органів державної влади та місцевого самоврядування міст та районів  відбулась щотижнева оперативна нарада. В ковельській студії відеоселекторного зв’язку її учасниками були: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови ради Олександр Пасенковський, керівники профільних структурних підрозділів  райдержадміністрації. 
На початку роботи голова облдержадміністрації визначив ряд питань, що є у  пріоритеті
діяльності виконавчої гілки влади  області, зокрема: щодо підготовки пропозицій, пов’язаних з формуванням обласного бюджету; передача повноважень від структур обласного рівня в об’єднані територіальні громади, що несе за собою  певні бюджетні навантаження;  2018 рік має стати ключовим роком в питаннях завершення формування ОТГ, передбачених перспективним планом; формування чіткої програми ремонту та відновлення державних доріг місцевого значення; щодо питань залучення інвестицій розвитку; забезпечення виконання завдань  передбачених у стратегії розвитку Волинської області  на період до 2020 року та ряд інших питань, робота над якими здійснюється в плановому  режимі.
Згідно порядку денного  далі учасники оперативної наради  обговорили блок бюджетних питань, зокрема про попередні підсумки виконання на території області державного та місцевих  бюджетів  у 2017 році доповів заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації Володимир Селедець. Загалом,  як повідомив Володимир Володимирович у 2017 році до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло майже 12,4  млрд. грн., з яких 3,5 млрд. грн. становили власні доходи та 8,9 млрд. грн. - трансферти державного бюджету. Якщо порівнювати ці показники з  надходженнями   2016 року, то вони зросли за  власними  доходами майже на 1 млрд. грн., а  за трансфертами з державного бюджету на 2,5  млрд. грн. 
«Посталевні завдання щодо показників власних доходів виконані, це говорить про те, що починаючи з 2014 року ми маємо  в п’ять раз збільшення доходів», зауважив  голова облдержадміністрації.
Загалом рівень виконання бюджету області за власними доходами загального фонду склав 108,3 відсотка, обласного бюджету – 106,7%. Такі високі показники зведеного бюджету забезпечено завдяки виконанню усіх бюджетів об’єднаних територіальних громад області вже другий рік поспіль. Понад план в місцеві бюджети, за результатами 2017 року, надійшло 266 млн. грн. власних доходів. 
В свою чергу начальник головного управління ДФС в області Світлана Савчук повідомила, що за 2017 рік до бюджетів усіх рівнів на території області зібрано 5,6  млрд. грн.  платежів. Рівень бюджетних надходжень 2016 року перевищено на 26,4%. Збір до загального фонду Державного бюджету склав 2,5 млрд. грн., що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні 104,8% із перевиконанням на 117,1 млн. грн.  Загалом збір платежів до загального фонду держбюджету перевищив минулорічний рівень майже на 24,2 відсотки. Місцеві бюджети області поповнилися на 3,1 млрд. грн. платежів в частині, що адмініструються органами ДФС і це майже на 28% перевищує рівень 2016 року. Виконання визначених розписом доходів місцевих бюджетів забезпечено на 10,4  %, понад план надійшло майже 179 млн. грн.
Про підсумки роботи Волинської митниці ДФС за 2017 рік доповіла Тетяна Кравець, в. о. начальника Волинської митниці ДФС. Зокрема, Тетяна Іванівна повідомила, що усі заходи були спрямовані на розвиток міжнародної торгівлі і створення належних умов для зовнішньо – економічної діяльності всім суб’єктам, які акредетовані в зоні діяльності митниці, як і тим хто здійснює свою діяльність на території України. За підсумками роботи митниці у 2017 році до Державного бюджету перераховано 7,7 млрд. грн., перевиконання індикативного показника становить 2,2 млрд. грн. В підсумку  роботи голова облдержадміністрації Володимир Гунчик  подякував усім працівникам митниці за досить активну роботу у 2017 році, адже за рахунок перевиконання митних платежів проведено цілий комплекс будівельних робіт на дорозі «Луцьк - Володимир – Волинський».
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація