Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 січня 2018 року
9 січня 2018 року голова райдержадміністрації Віктор Козак провів чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
Нарада відбулась за участю першого заступник голови райдержадміністрації Романа Кульцмана,  голови районної ради Андрія Броїла та  його заступника Олександра Пасенковського.
На початку роботи  Віктор Теодосійович  привітав  учасників наради з Різдвяними святами, побажав усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, родинного затишку, щастя, миру та добра.  
Начальник  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Олександр Капець доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Олександр Михайлович зазначив, що в селі Поворськ внаслідок необережного поводження з вогнем власника виникла пожежа дерев’яного піднавісу. Вогнем пошкоджено дах та  речі домашнього вжитку.  Також посадовець зазначив, що в селі Мощена внаслідок замикання електропроводки виникла пожежа в господарській споруді. Вогнем пошкоджені літня кухня та гараж. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося врятувати житлові будинки та запобігти загоранню ще поряд розташованої господарської будівлі.
Традиційно питання бюджетної політики району презентувала Світлана Карпюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації, зокрема щодо  підсумків виконання місцевих бюджетів району у 2017 році.
Світлана Семенівна зауважила, що  до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 25,8 млн. грн., що становить 109,9%. У порівнянні з 2016 роком  фінансові ресурси району збільшилися на 15,9 млн. грн., або у 1,6 рази. Виконані усі місцеві бюджети. До районного бюджету  надійшло 9,9 млн. грн., що становить 107,7 відсотки до уточненого річного призначення.
В свою чергу Вікторія Цьомик, начальник Ковельського управління Державної казначейської служби ознайомила учасників наради з інформацією щодо стану казначейського обслуговування державного і місцевих бюджетів у 2017 році. Вікторія Андріївна зазначила, що на початок нового бюджетного періоду відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік», в органах казначейства відкриваються рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів. Інформація про відкриті/закриті рахунки доводиться до відома органів казначейства для подальшого інформування органів, що контролюють справляння надходжень бюджету згідно з установленими порядками взаємодії, і місцевих фінансових органів.
Далі учасники наради заслухали інформацію начальника  відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури  управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрія Пашинського про утримання автошляхів на території району.
Насамкінець голова райдержадміністрації Віктор Козак  підвів підсумки та  разом з учасниками наради узгодив план роботи райдержадміністрації  на тиждень.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація