Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 січня 2018 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак побував у населених пунктах Ковельщини, проінспектував хід робіт на об’єктах та обговорив робочі питання із керівниками органів місцевого самоврядування.
Керівник виконавчої влади району відвідав с. Новий Мосир, що на території Голобської об’єднаної територіальної громади. У селі функціонує заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, у котрому наразі здійснюють ремонт вестибюлю. Віктор Козак оглянув приміщення, оцінив хід робіт та обговорив із в.о. старости Віктором Вісиним усі робочі моменти та загалом справи у життєдіяльності тутешньої громади.
Потому голова райдержадміністрації завітав до Голобської селищної ради, аби поспілкуватися із її головою – Сергієм Гарбаруком. Із початком нового року районній владі та об’єднаним громадам слід намітити плани подальшої співпраці. І хоч повноваження, фінансові ресурси у рамках децентралізації цілком передані ОТГ, не без участі районного керівництва відбувається організація важливих процесів її функціонування: вирішується чимало господарських питань, надається допомога при плануванні і подачі на розгляд відповідних відомств з метою фінансування проектів у рамках соціально-економічного розвитку територіальних громад, формування інфраструктури тощо.
Що стосується будівельних та ремонтних робіт, найбільш приємною частиною є споглядання результатів. Таким став візит у село Велицьк, адже Віктор Теодосійович мав нагоду оцінити ремонт тутешнього будинку культури. Знаково, що цей об’єкт, що зазнав капітального ремонту за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, як і решта у межах Велицької ОТГ, був зданий у відведений термін. У сільському закладі культури тепер гарно і комфортно: оновили сцену, глядацьку залу й решту кімнат.
Віктор Козак, котрий неодноразово інспектував робочий процес, відзначив, що важливу роль у виконанні поставлених завдань відіграє активна співпраця керівників органів місцевого самоврядування із районною адміністрацією. Звісно, велике значення має і добросовісність та відповідальність фірми-підрядника, що взялася виконувати роботи.
-    Чудовий ігровий майданчик для дітей відкрили, привели у належний стан будинок культури…, - підсумував Віктор Теодосійович. – У мене до вас, Вікторе Васильовичу, зауважень немає, - звернувся до сільського голови Віктора Ковальчука.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація