Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 січня 2018 року
Почесне звання «Мати-героїня» отримали дві жительки Ковельщини
Недавно двом мешканкам району - Ірині Городенко та Людмилі Абрамчук - було надано почесне звання «Мати-героїня». Тож з цієї приємної нагоди сьогодні, 05 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак відвідав жінок і вручив їм посвідчення та медалі.
Спершу стежка лягла у село Новий Мосир, що у межах Голобської об’єднаної територіальної громади, у котрому мешкає Ірина Городенко, мати п’ятьох дітей. Різдвяні свята – якраз та пора, коли в батьківській хаті збирається вся родина. Тож до Ірини Степанівни, у котрої зростає двоє маленьких школяриків, приїхали погостювати вже дорослі доньки й онук. Голова райдержадміністрації Віктор Козак та староста сіл Новий Мосир та Дарівка Віктор Вісин  привітали жінку із званням «Мати-героїня» у справді сімейному для неї колі.
-    Здоров’я Вам, вашому чоловікові та дітям, щастя сім’ям. – щиро побажав Віктор Теодосійович. Окрім того, розповів, на які пільги претендуватиме жінка у новому статусі.
Опісля вирушили у село Волошки, котре на території Колодяжненської ОТГ: саме тут проживає сім’я Абрамчуків, у котрій зростає аж семеро діток. На час візиту були присутні четвірка молодших. Донечка допомагала матері із передсвятковими приготуваннями, а синочки бавилися поряд. Віктор Козак та Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик вручили Людмилі Іванівній посвідчення та медаль, привітали із різдвяними святами та побажали всіх благ для її родини. Віталій Кашик відзначив, що сім’ю Абрамчуків варто ставити у приклад, адже при наявності сімох дітей тут порядок і в домі, і в господарці.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
 політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація