Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 січня 2018 року
Свято обласної Новорічної ялинки

Новорічні  свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. Тому саме напередодні  різдвяних свят в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка 5 січня 2018 року відбулося обласне Новорічне свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів.
До головної ялинки Волині приїхало майже шість сотень дітей з різних куточків області, серед яких і 20 дітей з Ковельського району.
Зі святом дітей та гостей привітали заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик. Як наголосили організатори перед початком святкового дійства, наразі дуже важливо, аби в такий нелегкий час для країни діти почувалися в безпеці та мали надію на диво.
Після цікавих новорічних забав та привітань, діти отримали солодкі подарунки та переглянули захоплюючу виставу.
Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, які були на ньому присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація