Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 січня 2018 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак сьогодні працював в населених пунктах району.
Сьогодні, 04 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак із робочим візитом побував в окремих місцевостях Ковельщини. 
Віктор Теодосійович обговорив із керівниками органів місцевого самоврядування плани роботи на найближчий час та 2018 рік. Актуальними залишаються й питання децентралізації: і хоч Ковельщина у рамках територіальної реформи показала хороший результат, окремі громади затягують невідворотний процес об’єднання, від якого можуть отримати переваги як у фінансуванні, так і в розпоряджанні власними коштами.
Окрім того, голова виконавчої гілки влади району проінспектував стан місцевих автошляхів, позаяк вони, у зв’язку з погодними умовами, нині зазнають значних руйнувань. Тож з цього приводу Віктор Козак поспілкувався із представниками дорожніх підприємств району. Невидима для очей більшості, однак така важлива для місцевого люду справа: адже цими дорогами діставатися до місць роботи, домівок тощо. Крім того, стан автошляхів – чи не найголовніший пункт, яким керуються і підприємці-перевізники.
Варто зауважити, що роботи із грейдерування, відсипу щебенем найбільш зруйнованих частин доріг ведуться безперервно. 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація