Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 січня 2018 року
Правила безпечного користування побутовими електроприладами
З початку 2018 року в Ковельсьому районі виникло 3 пожежі, ймовірною причиню двох пожеж є коротке замкнення електропроводки.
Так, 03 січня  виникла пожежа у  дерев"яному житловому будинку смт.Голоби . Вогнем знищено внутрішнє оздоблення стін (кухні, спальні, коридору), меблі, речі домашнього вжитку, перекриття площею 28,5 м.кв.; пошкоджено 100 м .кв покрівлі, внутрішнє оздоблення двох кімнат, кухонні меблі, холодильник, телевізор, речі домашнього вжитку. На гасіння пожежі  виїжджали рятувальники ДПРП-21 смт. Голоби, місцева пожежна охорона сіл Радошин та Дроздні.  
04 січня  виникла пожежа у  дерев"яному житловому будинку с. Старі Кошари. Вогнем знищено перекриття площею 26 м.кв, речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни площею 8 м.кв., речі домашнього вжитку. Ліквідували пожежу рятувальники  ДПРЧ-19           м. Ковель та ДПРЧ-4 м. Ковель.  
Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області  вкотре  нагадує , що однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж є коротке замикання електропроводки та порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні і експлуатації електромереж і нагрівальних електропобутових приладів.
 
Громадяни! Щоб уникнути нещасних випадків слідкуйте за справністю ізоляції електропровідників, не залишайте без нагляду увімкнені електронагрівальні та побутові прилади, не перевантажуйте електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, ні в якому разі не застосовувати замість запобіжників заводського виготовлення саморобні, що називаються в народі "жучки", електронагрівальні прилади - праски, чайники, плитки та інші – встановлюйте на негорючих підставках.
Тільки дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електрообладнанням допоможе запобігти пожежі у вашій оселі.

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація