Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 січня 2018 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак,  у рамках робочого візиту, побував у школі смт Голоби.
Згідно із функціональними обов᾽язками та керуючись у своїй діяльності Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти, традиційно директори шкіл звітують про зроблене на посаді упродовж року.
 
Тож 03 січня 2018 року звіт про свою діяльність перед педагогічним колективом, учнями та
батьками, громадою презентувала директор опорного освітнього закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби» Наталія Хом'як, а також підбила підсумки роботи школи у період із січня 2017 до завершення поточного року. Опорний освітній заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби» створений рішенням Голобської селищної ради від 05.08.2016р. №14/9 і знаходиться у комунальній власності. Посаду директора закладу Наталія Хом'як обійняла у січні 2017 року.
 
Наталія Вікторівна розповіла про організацію навчально-виховного процесу, про зроблене для покращення матеріально-технічного забезпечення школи, окремо зупинилася на успішності учнів, задля підвищення якої активно налагоджують зв’язок із батьками, що дало очікуваний результат.
Директор подякувала Вікторові Козаку за підтримку, а він, у свою чергу, високо оцінив прагнення голобчан розвивати своє селище та громаду. Віктор Теодосійович, для котрого стіни Голобської школи – рідні, адже свого часу здобував тут освіту, також подякував Наталії Хомяк за вмілу організацію навчання та дозвілля дітей. Наголосив на перевагах децентралізації, зокрема – і для сфери освіти. 
Голова райдержадміністрації, принагідно, окреслив перспективи у функціонуванні тутешньої лікарні, у тій формі, котра потрібна людям – амбулаторії  та стаціонару. Насамкінець Віктор Теодосійович оцінив роботу із реконструкції - утеплення фасаду школи, відзначив і художнє оздоблення стін. Тож опорний освітній заклад у Голобах тепер не лише теплий і комфортний, а й красивий.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація