Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 січня 2018 року
З 27 по 30 січня 2018 року в м. Ахваз (Ісламська республіка Іран) відбудеться VII Міжнародній виставці промисловості та сільськогосподарського машинобудування «AGROMET 2018 AHWAZ».
Основні напрямки роботи виставки: засоби сільськогосподарського виробництва, зрошення земель, водопостачання, тваринництво, птахівництво, рибні промисли та вирощування морепродуктів, а також ветеринарна медицина 
Метою заходу є налагодження і започаткування співробітництва у сфері сільського господарства  між діловими колами Волинської області та Ісламської республіки Іран

З 28 по 30 січня 2018 року в м.Ер-Ріяд (Королівство Саудівська Аравія) відбудеться перша в історії згаданої країни міжнародна виставка з питань інтернету та інформаційних технологій «Saudi International Exhibition for Internet of Things». 
Програмою заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень у сфері інформаційних технологій, учасниками якої будуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет компаній. 
З огляду на вищевикладене, а також з метою започаткування та подальшого розвитку бізнес-відносин у сфері інформаційних технологій між діловими колами Волинської області та представниками міжнародних компаній просимо поширити інформацію про захід серед профільних підприємств області.
Детальну інформацію щодо виставки та порядку реєстрації можна отримати на веб-сайті: www.saudiiot.com та в організаторів заходу – 
е-mail: info@saudiiot.com, тел.: +966112933488, моб.тел.: +966543412359. 

З 6 по 10 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі Держави Кувейт («Kuwait International Fair») відбудеться ІІ міжнародна кувейтська торгівельна виставка під патронатом Еміра шейха Сабаха Аль-Ахмада Аль-Джабера Аль-Сабаха.
Учасниками виставки будуть провідні компанії арабських країн Затоки, європейських та азіатських держав, що дасть змогу позиціонувати її як платформу для налагодження міжнародних торгівельних контактів.
У рамках заходу заплановано проведення міжнародного економічного форуму «KEF-2018», у ході якого буде представлено програму економічного розвитку Держави Кувейт до 2035 року, проекти, які планується реалізувати протягом зазначеного періоду, інвестиційні можливості та перспективи розвитку в Державі Кувейт.
Для участі у виставці необхідно попередньо зареєструватися на сайті 
www.itf-kw.com шляхом заповнення аплікаційної форми, яку слід завантажити з розділу «Participants/Downloads». 

З 25 по 27 лютого 2018 року, у м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) буде проходити виставка-конференція безпілотних систем та технологій “UNMANNED SYSTEMS EXHIBITION & CONFERENCE 2018” (UMEX 2018, www.umexabudhabi.ae ). 
UMEX 2018 є єдиним виставково-ярмарковим заходом у регіоні, який присвячений безпілотним системам та технологіям. Організатором заходу є компанія IDEX LLC, за підтримки Міністерства оборони ОАЕ та Збройних сил ОАЕ. Цільовою аудиторією виставки-конференції є урядові делегації, оборонно-промислові агентства та підприємства, а також представники військових та цивільних установ. 

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 71740, 71703, 71743. 

Управління регіонального розвитку
районної державної адміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація