Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 січня 2018 року
2 січня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася оперативна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. В роботі наради взяв участь голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Перед початком оперативної наради керівники районної влади привітали присутніх з Новим роком та побажали міцного здоров’я і успішної роботи.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик доповів про участь у новорічному святі, яке відбудеться 5 січня, під час якого з Ковельського району візьмуть участь 20 дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей інвалідів, дітей які постраждали в наслідок чорнобильської катастрофи .
Також Сергій Леонідович відмітив, що однією із найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення населення житлом, а особливо такої категорії осіб, як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. На кінець 2017 року на Ковельщині придбано соціальне житло для дитини сироти в селі Любитів. Кошти на купівлю були виділені відповідно до районної цільової соціальної програми забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2021 роки  за рахунок співфінансування обласного та районного бюджетів,  на суму 300 тис. грн.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак акцентував увагу на необхідності накопичення коштів в місцевих бюджетах району для співфінансування інвестиційних проектів, включених до Державного та обласного фондів регіонального розвитку. Водночас, Віктора Козака турбували питання реконструкції навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.–ДНЗ» Дубівської сільської ради в с. Вербка, будівництва дитячого садочка та шкільної майстерні в ЗОШ І-ІІІ ст. в селі Любитів, реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в с. Колодяжне, реконструкція будівлі загальноосвітньої школи під дитячий садок в селі Білин.
Про підсумки передноворічного ярмарку сільгосппродукції доповіла начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська. Лариса Іванівна зазначила, що 30 грудня відбувся передноворічний ярмарок сільськогосподарської продукції, виробленої в сільськогосподарських товариствах, особистих селянських, фермерських господарствах. Під час проведення ярмарки жителям Ковельщини було представлено широкий асортимент  сільськогосподарської продукції: фрукти та овочі, м'ясну продукцію, мед, крупи, пшеницю, новорічні подарунки та інші товари. Зокрема,  шинка вартувала  85-95 грн./кг., шия – 95 грн./кг., бочок – 80-85 грн./кг., сало 40-80 грн./кг., баранина – 60 грн./кг., гуси – 85 грн/кг,  картопля, капуста -2-3 грн./кг., буряк - 4 грн./кг.
Представили свою продукцію 22 одноосібники з сіл Городище, Гредьки, Сільце, Велицька, Любитова, Бахова та ніші.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак наголосив на необхідності проведення сільськогосподарських ярмарок і в подальшому.
Начальник управління Пенсійного фонду України у м. Ковелі  та Ковельському районі Інна Самолюк інформувала про стан виплат пенсії жителям району у 2017 році та виплату пенсії у січні 2018 року. Інна Самолюк зазначила, що пенсії на Ковельщині виплачуються стабільно та своєчасно. Нині триває виплата пенсій за січень.
Під час наради кожен з присутніх інформував про стан справ у галузі, про завдання та плани роботи. Проаналізувавши роботу та визначивши основні пріоритетні питання, Віктор Козак дав відповідні доручення щодо першочергового вирішення важливих питань.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики  апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація