Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
29 грудня 2017 року
Презентуємо військову частину                 
В умовах сьогодення, на перший план постає питання обороноздатності нашої країни. Українська армія переходить на новий рівень існування. А відтак, існує потреба у кваліфікованих кадрах у військовій справі.  28 грудня у Центрі розвитку підприємництва Ковельського міськрайонного центру зайнятості, з метою оперативного та якісного задоволення потреб у кадрах, відбулася презентація  Військової частини А2892 (Окремий зенітно-ракетний полк)  м.Володимир-Волинський .
Військова частина у м.Володимир –Волинський  пропонує більше 30 видів вакантних посад і достойне грошове забезпечення від 7000 гривень і вище.  Для проходження військової служби за контрактом потрібні водії, електромеханіки, спеціалісти ракетних військ, бухгалтера та інші.
Представник Військовї частини А 2892 Іван Новосад ознайомив із порядком комплектування Збройних сил України військовослужбовцями для служби за контрактом; із переліком документів, необхідних для укладання контракту. Проінформував  шукачів роботи про потребу в кадрах контрактної служби, грошове утримання військовослужбовців за контрактом, умови проживання і соціальні гарантії для вищезазначеної категорії військовослужбовців.
 Під час зустрічі його учасники обговорювали питання можливого вступу на військову службу за контрактом; питання взаємодії між військовими частинами. У заході взяли участь 25 шукачів роботи. Троє  осіб виявили бажання отримати додаткову інформацію щодо служби за контрактом з метою подальшого працевлаштування.

Ковельський МРЦЗ
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація