Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
29 грудня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак узяв безпосередню участь у нараді голови облдержадміністрації Володимира Гунчика в овальному залі обласної ради.
У порядок денний було винесено шість питань, більшість з яких стосувалася освоєння коштів у рамках проектів та програм. Відтак, підбили підсумки поточного року та окреслили плани на прийдешній, 2018 рік.
Першим пунктом – питання реалізації інвестиційних проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році та перспективи на 2018 рік, про що доповів заступник начальника управління – начальник планово-тенічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслав Наумчик.
Про реалізацію інвестиційних програм і проектів розвитку за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих території повідав начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак.
Цьогоріч, у рамках реформи децентралізації, чималі кошти держбюджету були спрямовані на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, про результати освоєння яких розповів Микола Томчук – начальник містобудування та архітектури облдержадміністрації.
Упродовж року значну увагу приділяли й розвиткові спорту: про хід виконання бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» доповів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин.
Заключними були питання  про освоєння коштів з державного фонду охорони навколишнього середовища та фінансування з держбюджету заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, про що традиційно повідали начальник управління екології та природніх ресурсів облдержадмніністрації Дмитро Новохатський та голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, відповідно.
Підбиваючи підсумки, варто зауважити, що цьогоріч суттєві зміни відчула освіта краю: відчинили двері багато важливих об’єктів, зокрема, і на Ковельщині (ДНЗ у с. Колодяжне, різновікова група дитсадка у с. Радошин, нове шкільне приміщення у с. Вербка тощо).
Не виникло, в процесі обговорення, в обласного керівництва питань щодо впровадження на території нашого району децентралізаційної реформи.
Володимир Гунчик відзначив, що важливим напрямком у 2018 році в рамках фінансування стануть дороги області, з цією метою спрямують 2 мільярди гривень. Звісно, немалі кошти надійдуть і в соціальну сферу.
Приємно відзначити, що Ковельський район впродовж усього 2017 року і за його підсумками не пас задніх, а був одним із лідерів щодо освоєння коштів, реалізації тих чи інших завдань у рамках реформ. Тож у наступний, 2018 рік, планується увійти із відповідними результатами та вже напрацьованими планами завдань.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики
апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація