Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 грудня 2017 року
Відбулося засідання робочої групи

Дедалі частіше у сучасному світі на офіційному і громадському рівнях порушують питання екологічної безпеки та стану навколишнього середовища. У цьому контексті мовиться і про поводження із результатами людської діяльності – сміттям. Та на сьогоднішньому засіданні робочої групи з розроблення пропозицій до проекту Національного плану управління відходами проблему обговорили комплексно, акцентуючи, зокрема, на її господарському аспекті.
До складу робочої групи увійшли фахівці профільних відомств – структурних підрозділів райдержадміністрації, представники місцевих управлінь Держпродспоживслужби та Держгеокадастру, керівник комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс». До обговорення долучився також голова районної ради Андрій Броїло.
Про зміст національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, про стан поводження з відходами у Ковельському районі повідала головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Інна Боць. Власне, жваве обговорення викликало саме друге питання, адже проблема назріла давно. На території району – єдиний санкціонований полігон (на території Зеленської сільської ради).
Одноголосно зійшлися на тому, що виховання культури поводження зі сміттям, проведення з цією метою просвітницької роботи серед населення – важлива частина відповідної стратегії.
Потому перейшли до обговорення можливості, і, власне, необхідності будівництва на території району сміттєпереробного заводу. Чи не кожен висловив власне бачення з цього приводу. Андрій Броїло поділився інформацією про пропозиції інвесторів, про варіанти місць для спорудження згаданого підприємства. Про всі господарські моменти розповів директор комунального підприємства районної ради «Ковельрайкомунсервіс» Георгій Корнієвський.
У результаті представники робочої групи вирішили  налагодити роботу з цього приводу, а зокрема – почути пропозиції й від керівників об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських голів. Окрім того, кожен визначив завдання для організації подальшої діяльності робочої групи.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація