Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 грудня 2017 року
Виїзний прийом громадян районним керівництвом у с. Дроздні
Цього разу виїзний прийом громадян – 27 грудня 2017 року –  першим заступником голови райдержадміністрації Романом Кульцманом проходив на базі Дрозднівської сільської ради.
До згаданого населеного пункту прибула також заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ювченко.
Серед порушених у процесі спілкування з місцевими жителями питань – чимало соціального спектру. Зокрема, цікавилися процедурою призначення та виплати допомоги одиноким матерям, отриманням субсидії на тверде паливо та скраплений газ тощо. Світлана Петрівна дала чіткі роз’яснення громадянам, окреслила перелік необхідних дій та документів.
Скористався нагодою звернутися до районного керівництва із питанням фінансування директор закладу загальної середньої освіти с. Дроздні Сергій Лисюк, а зокрема - виділення коштів у 2018 році на проведення протипожежних заходів та поточний ремонт цоколя приміщення школи. Роман Ярославович взяв до відома звернення, котре найближчим часом буде направлене у відділ освіти райдержадміністрації.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики
 апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація