Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 грудня 2017 року
Особливості зайнятості молоді
Для сприяння в побудові та реалізації професійної кар’єри, розширення уявлення випускників професійно-технічних навчальних закладів про обрані професії та ознайомлення з ними безпосередньо на виробництві, навчання технології пошуку роботи та навикам самореалізації, подолання комунікативних бар’єрів з жовтня 2017 року при Ковельському професійному ліцеї проходить  профорієнтаційний квест «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху!» Період проведення акції: з 1 жовтня по 19 грудня 2017 року. Квест проходить у три етапи:
І етап - Маркетингове дослідження  «Знайди «свого» роботодавця»
ІІ етап «Self – менеджмент»
ІІІ етап «Перший крок до роботи»
В рамках квесту, для учнів училища активно проводяться заходи щодо презентації себе на ринку праці, проходження співбесіди з роботодавцем та джерел пошуку вакансій.
Під час заходів слухачі ознайомлюються з регіональним ринком праці, опрацьовують актуальні вакансії. Молодь отримує  інформацію щодо методів пошуку роботи, деяких елементів проходження співбесіди (наприклад, перелік відносно стандартних запитань, які роботодавець може задати про проходженні співбесіди), також були проінформовані  щодо основних правил написання резюме чи супровідного листа, та щодо трудового законодавства. Проведені ярмарки кар’єри та презентації роботодавців тощо.
І надалі плануємо проводити дані форми роботи, адже консультуємо та наближаємо до робочого місця випускників ліцею.
Ковельського МРЦЗ
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація