Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 грудня 2017 року
 Сьогодні, 26 грудня 2017 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак долучився до щотижневої оперативної наради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика у режимі відеоселекторного зв’язку.
Традиційно, роботу розпочали із нагородження, опісля перейшли до розгляду питань порядку денного.
Особливо актуальна зараз – тема дотримання правил пожежної безпеки в побуті, запобігання нещасним випадкам у період новорічно-різдвяних свят, правила поведінки на водоймах у зимовий період, розгортання пунктів обігріву тощо. У своєму виступі про згадане повідав начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області Володимир Грушовінчук. Володимир Васильович укотре нагадав приписи профільного відомства та навів сумну статистику: упродовж грудня потонуло четверо волинян. Зауважив: роз’яснювальна робота має вестися не лише надзвичайниками, а й всіма, хто безперервно контактує з людьми. Посадовця підтримав Володимир Гунчик і додав, що організація застережних заходів відбудеться належним чином. Окрім того, місцевій владі слід передбачити кошти, котрі, із настанням холодів, будуть спрямовані на обладнання пунктів обігріву.
Другим пунктом голова облдержадміністрації поділився завданнями щодо  вирішення актуальних питань життєдіяльності області на поточний тиждень. Варто провести комплексний аналіз діяльності керівництва краю, очільників структурних підрозділів за 2017-ий рік:
- Треба зробити висновки і визначити реальні практичні завдання на наступний рік, - зазначив Володимир Петрович.
Розпорядився надати інформацію щодо об’єктів, стан яких є аварійним і котрі можуть претендувати на фінансування з державного фонду регіонального розвитку. Також, ініціювати, в рамках обласного бюджету, відновлення роботи обласного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом.
Насамкінець голова виконавчої влади області вкотре закликав завершувати роботу у рамках міжбюджетних трансфертів. А також подякував усім за спільну працю задля розвитку рідної Волині та вирішення її нагальних проблем.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики
апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація