Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 грудня 2017 року
Привітали енергетиків із професійним святом

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна. День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, у вдосконаленні і підтримці повсякденного життя населення.
З цієї нагоди голова районної державної адміністрації Віктор Козак, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський  відвідали Ковельську філію ПАТ «Волиньобленерго".
Голова райдержадміністрації Віктор Козак привітав колектив енергетиків з професійним святом, побажав успішної праці, стабільного функціонування енергетичної галузі, яка є вагомою складовою економіки держави та повсякденного побуту громадян.
«Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею доносите до кожної оселі, кожного підприємства Ковельщини. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії»,- сказав Віктор Козак.
Працівників енергетичної галузі також привітали заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник міського голови Михайло Гетьман, колишній директор Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Семенюк, які подякували за хорошу результативну роботу всьому колективу і особливо директору Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Андрію Герасимчуку. Андрій Вячеславович відзначив гарні показники в роботі Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» і розповів про те, що компанія інвестує значні кошти у розбудову, модернізацію електромереж, адже потужності спочивання електроенергії щороку збільшується.
Кращим працівникам енергетичної галузі було вручено грамоти та подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, обласної, районної та міської влади.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація