Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 грудня 2017 року
Сьогодні, 22 грудня 2017 року, відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, на котре був запрошений і перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман та керівники закладів загальної середньої освіти району, працівники відділу освіти.
Перед початком засідання відбулося урочисте вручення кубків та грамот за зайняті призові місця в комплексному заліку змагань за програмою спартакіади школярів «Ковельщина спортивна» за 2017 рік.
Із 12 членів колегії прибули 10, 2 були відсутні із поважних причин, тож колегія правочинна ухвалювати рішення.
У порядку денному – три питання, два з яких стосувалося інформації про діяльність закладів загальної середньої освіти – с. Тойкут та с. Скулин. Останнім пунктом заслухали різну інформацію із вуст Романа Кульцмана, начальника відділу освіти райдержадміністрації Ірини Ревейчук та інших посадовців.
Про стан організації навчально-виховного процесу у закладі загальної середньої освіти «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Тойкут інформувала його директор Світлана Жалай. У школі нині навчається 163 дитини. Виступ Світлани Володимирівни супроводжувався мультимедійною презентацією. Директор детально повідала про навчально-виховний процес, кадровий потенціал, організацію дозвілля, залучення учнів до участі у різних видів конкурсах та змаганнях, про психологічну роботу із педагогічним колективом, акцентувала на різних формах організації навчання та інноваційних практиках при проведенні уроків, поділилася досягненнями учнів на ниві науки, спорту, художньої самодіяльності, про здійснені ремонтні роботи у класних кімнатах та спортзалі тощо.
Члени комісії взяли до відома інформацію, надану Світланою Жалай, і одноголосно прийняли рішення.
Виступ на аналогічну тему представила директор закладу загальної середньої освіти «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Скулин Світлана Савлук. У згаданому закладі навчається 132 учні. Світлана Сергіївна окреслила організацію навчально-виховного процесу та поділилася досягненнями своїх учнів, окремо виділивши Єлизавету Анакіну, котра визнана кращим бомбардиром України у змаганнях за «Кубок Надій федерації футболу України – 2017».  Рішення із питання прийнято одноголосно.
Під пунктом «Різне» прозвучали оголошення, рекомендації, інформація про фінансування районним бюджетом освітньої галузі та надходження за рахунок освітньої субвенції.
Озвучили дати проведення, організаційні моменти у рамках олімпіад, творчих конкурсів та ЗНО.
Ірина Ревейчук оприлюднила інформацію про окремі порушення приписів служби надзвичайних ситуацій у конкретних закладах, аби останні усунули їх.
Роман Кульцман зупинився на бюджетних питаннях. Наразі на балансі району – 12 шкіл, решта, фактично, з початком року перейдуть об’єднаним територіальним громадам. Роман Ярославович наголосив, аби адміністрація навчальних закладів не затягувала із подачею пропозицій на поточні ремонти, позаяк ця стаття – у межах видатків районного бюджету.
У присутніх, у процесі обговорення, не виникало запитань, що свідчить про повну інформацію із вуст доповідачів та розуміння її слухачами. Тож кожен, користуючись нагодою, привітав усіх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація